کاشت مو به روش hrt

کاشت مو به روش hrt , هزینه کاشت مو hrt , روش کاشت مو hrt , مزایای کاشت مو hrt , ترمیم مو به روش hrt , معایب ترمیم مو به روش HRT , کاشت مو بدون نیاز به بانک مو , هزینه کاشت مو به روش hrt , معایب کاشت مو به روش hrt

 

کاشت مو به روش hrt 


یک نکته را باید اینجا تذکر بدهیم و آن هم این است که بسیاری از افراد کاشت مو به روش hrt را به اشتباه یکی از روش های کاشت مو می دانند ولی تکنیک hrt یکی از روش های ترمیم مو است. لطفا به این نکته توجه داشته باشید که بنا به دلایلی ممکن است تکنیک های کاشت مو برای همه داوطلبان و علاقه مندان قابل اجرا نباشد. بلکه استفاده از روش هایی مانند ترمیم مو برای آنها توصیه شود. در این قسمت این روش را توضیح می دهیم:

ترمیم مو به روش hrt


در حال حاضر، تنها روش استاندارد ترمیم مو در جهان، کاشت مو به روش است و خوشبختانه در کاشت مو به روش hrt hrt احتیاجی به استفاده از بانک موهای شخصی که دچار ریزش مو شده، نیست. از اینرو این تکنیک، برای کسانی که بانک موی مناسبی ندارند و یا دارای بیماری های خاصی هستند، بسیار مناسب و کارآمد است. یکی دیگر از مزایای ترمیم مو به روش hrt این است که موهای بدست آمده 100% طبیعی بوده و این عمل در یک جلسه انجام می شود.

یکی از بهترین مزایای این روش ترمیم مو، این است که خط رویش و خط فرق بدست آمده بسیار طبیعی بوده و معمولا بسیار منحصر به فرد است و از طرف دیگر قابل تشخیص نمی باشد.

و در پایان خبر خوب اینکه پس از انجام عمل ترمیم مو به کاشت مو به روش hrt ، براحتی می توانید همانند گذشته از سشوار، ژل مو، حالت دهنده ها و ... استفاده کنید و از طرف دیگر به فعالیت های ورزشی خود ادامه دهید.


تکنیک HRT چیست؟


تنها و نخستین روش استاندارد ترمیم مو در دنیا ترمیم مو به روش HRT می باشد و پس از آنکه این روش معرفی شد مرکز تخصصی موی رنسانس آن را در ایران نهادینه و پایه گذاری کرد به طور کلی می توان گفت که بنیانگذار ترمیم مو و همچنین ترمیم مو به روش HRT در ایران مرکز موی رنسانس می باشد که با شماره مجوز 37414 فعالیت می کند در ترمیم مو به روش HRT دیگر نیازی به بانک موی شخص نیست زیرا این مرکز با دارا بودن موهای 100% طبیعی که همانند با جنس و رنگ و به طور کامل همزاد با موی سر شما بوده و در جلسه اول مشاوره بانک مو برای شما با توجه به رنگ موه، جنس مو ، حالت مو و .. انتخاب می شود یکی از نگرانی های مراجعین و افرادی که به هر دلیلی نمی توانند کاشت مو انجام دهند و تمایل به ترمیم مو دارند خط رویش و خط فرق ترمیم مو می باشد که در اینجا باید این اطمینان را به شما بدهیم که خط رویش و خط فرق در این روش بسیار طبیعی بوده و تمامی مراحل در یک جلسه انجام می شود که کاملا بدون عوارض بوده و بدون مراجعه بعدی است که در کل با استفاده از لایه ای شبیه سازی شده از پوست سر انسان روی پوست سر شما انجام می گردد

آیا این روش برای بانوان هم امکان پذیر می باشد؟


خانم هایی که دچار ریزش مو می شود متاسفنه نمی توانند کاشت مو انجام دهند و تنها راه حل برای آن ها ترمیم مو می باشد که با ترمیم مو به روش HRT می توانند ظاهری همانند گذشته داشته باشند.
آیا پس از انجام ترمیم مو میتوان استحمام کرد و موها را به هر حالتی شانه کرد؟
باید عرض کنیم شما عزیزان پس از ترمیم مو همانند گذشته می توانید به فعالیت های ورزشی ، استحمام ،استخر، سونا و ... استفاده کنید و همچنین موهای ترمیم شده شما قابلیت استفاده از سشوار، رنگ، فر، ژل و ... را داشته و عمر مفید آن تا 2 سال می باشد

ترمیم مو به روش HRT


آنچه که در مورد کاشت مو به روش hrt اصطلاحا گفته می شود به این صورت می باشد :

“روشی استاندارد برای ترمیم مو به روش hrt که نیازی به بانک مو ندارد !!! زیرا با موهایی همجنس و رنگ موی سر شما ترمیم انجام می شود. این موها طبیعی بوده !!! و حتی خط رویش و حالت مو نیز مانند موهای سر شما می باشد ؟!! کلیه مراحل طی یک جلسه انجام شده و هیچگونه عوارض و مراجعات بعدی نیز نخواهد داشت. در واقع یک شبیه سازی از موهای واقعی شما انجام شده است.”

اما واقعیت چیز دیگری است :

در روش ترمیم موی HRT که هزینه بسیار بالایی هم دارد، در واقع کاشت موی طبیعی انجام نشده است. چیزی شبیه به کلاه گیس را زیر پوست سر شما کار گذاشته اند.

اصطلاح کاشت مو به روش hrt و باقی اصطلاحات مشابه مانند SUT و غیره همگی مربوط به ترمیم مو می باشند. در روش HRT موی مصنوعی همانند موی سر شما کنار موهای شما قرار میگیرد و با کلاه گیس هیچ تفاوتی ندارد. ارتباط دادن این روش ها با روش های استاندارد و تایید شده کاشت مو مثل FIT و FUT کار درستی نیست. کاشت مو یک رشته تخصصی پزشکی محسوب می شود که در آن فولیکول های زنده مو از یک ناحیه سر که مقاومت در برابر ریزش مو دارند به ناحیه بدون مو انتقال می یابند.

پس باز هم تکرار میکنیم اصطلاح کاشت مو به روش hrt همانگونه که خود افرادی که این کار را انجام میدهند نیز اذعان دارند استفاده از موی مصنوعی است و هیچ ارتباطی با کاشت موی طبیعی ندارد . این روش برای افرادی که بانک موی مناسبی برای انجام کاشت موی طبیعی ندارند می تواند روش مناسبی باشد و ما منکر آن نیستیم، اما در صورتی که شخص از بانک موی مناسبی برخوردار باشد، انجام کاشت موی طبیعی مسلما از لحاظ مزایا و هزینه کاشت مو قابل قیاس با موی مصنوعی از هر نوع و هر روشی نخواهد بود .

HRT نوعی کلاه گیس یا همان موی مصنوعی است این روش منسوخ شده و فقط در مواردی کاربرد دارد که امکان کاشت مو به هر دلیلی وجود نداشته باشد .


معایب ترمیم مو به روش HRTهزینه بسیار بالا این روش در مقایسه با کاشت مو طبیعی ؛
ایجاد ظاهر مصنوعی ؛
عدم امکان استفاده در استخر و شنا کردن ؛
ضرورت تعویض مرتب همراه با صرف هزینه دوباره ؛
عدم امکان رشد مجدد و در نتیجه نباید کوتاه شوند ؛
افزایش تعرق و چربی پوست سر که موجب ریزش مجدد موهای طبیعی شما می شود .


مزایا ترمیم مو به روش HRT


عدم نیاز به بانک مو
وود تشابه زیاد موی ترمیمی با موی طبیعی


کاشت مو بدون نیاز به بانک مو


در ابتدا باید بدانیم بانک مو چیست ؟ در عملیات کاشت مو با توجه به نوع روش پیوند مو توسط پزشک متخصص، موهای خود شخص از پشت سر یا ناحیه ای از بدن برداشته می شود که به اصطلاح به این بخش بانک مو گفته می شود. پس از برداشت مو از بانک مو، با استفاده از میکروسکوپ و لوپ های مخصوص، فولیکول تارهای برداشته شده به صورت تک تک جدا می شوند و با همان ظرافتی که جدا شده اند در ناحیه گیرنده با ایجاد برش هایی در حد یک میلیمتر پیوند زده می شود.

پس بانک مو دارای موی طبیعی است و انجام کاشت موی طبیعی بدون نیاز به بانک مو عملا غیر ممکن است. زیرا روشی برای پیوند موی طبیعی از بانک موی فرد دیگری به متقاضی کاشت موی طبیعی وجود ندارد. در واقع حتما باید از سر یا بدن خود شخص برای تامین فولیکول های زنده مو جهت انتقال استفاده کرد. پس در روش کاشت مو به روش hrt هیچ کاشت موی زنده ای انجام نشده است و صرفا یک روش جایگزین و منسوخ شده و تبلیغاتی می باشد که جهت افرادی که استفاده می شود که هیچ بانک موی مناسبی جهت انجام کاشت موی طبیعی ندارد.

تنها روش متداول کاشت مو بدون نیاز به بانک مو ( بانک موی ضعیف در سر فرد متقاضی ) کاشت مو به روش BHT می باشد. در این روش از ناحیه دیگری از بدن شخص متقاضی فولیکول های مو برداشت شده و در ناحیه بدون مو کاشته می شود.

کاشت مو به روش hrt

تکنیک HRT فرآیندی است که در طی آن با بررسی موهای شخص، موهایی شبیه به آن ها به صورت مصنوعی تهیه می شود و به پوست سر اضافه می شود. این روش از روش های ابتدایی ترمیم مو است که در تمام کشورهای پیشرفته دنیا به طور کامل منسوخ شده است. با یک جستجوی ساده در اینترنت و دیدن یک فیلم ترمیم مو متوجه خواهید شد که روش HRT چیزی شبیه به کلاه گیس می باشد اما با کمی تفاوت در شکل اتصال به سر و موها.

کاشت مو یک فرآیند پزشکی نیازمند به تخصص و تجربه می باشد که مقایسه آن با روشی مثل HRT کار درستی نیست.

کاشت مو به روش hrt شاید بهترین روش ترمیم مو باشد، اما فقط به صورت موقت و نه دائمی و این روش یک عمل کاشت مو محسوب نمی شود و صرفا یک روش ترمیمی غیر طبیعی می باشد و برای افرادی که بانک موی مناسبی ندارند می تواند مورد استفاده قرار بگیرد. درباره کاشت مو به روش hrt باید این نکته را نیز بدانید که عمر ترمیم مو بسیار کم است و به طور مرتب باید نسبت به تجدید آن اقدام نمود.

مزایای کاشت مو به روش hrt


در مورد مزایای این روش تنها می توان گفت که مناسب افرادی است که بانک موی مناسبی ندارند و کاشت موی طبیعی برایشان امکان پذیر نیست. اما برای افرادی که بانک موی آن ها ضعیف است نیز چاره ای وجود دارد و آن هم کاشت مو به روش BHT می باشد. در این روش به دلیل عدم وجود بانک موی مناسب، برداشت گرافت ها از موهای بدن انجام می شود.


معایب کاشت مو به روش hrt


طبیعی نبودن موها
ایجاد عفونت و قارچ به دلیل تعریق و تجمع چربی های سر و در نهایت ریزش مو
نیاز به ترمیم آن به صورت دوره هایی با فاصله زمانی کم و صرف هزینه
عدم امکان استفاده در تمامی فعالیت های روزانه
نداشتن قابلیت رشد
یکنواختی به دلیل نداشتن قابلیت کوتاه کردن

هزینه ی بالای آن نسبت به عمل کاشت موی طبیعی


هزینه کاشت مو به روش hrt


با توجه به دائمی نبودن موهایی که در روش HRT به صورت مصنوعی پیوند زده می شوند و نیاز به ترمیم آن ها به طور مرتب، هزینه های مربوط به آن بسیار بالا می باشد. در مقایسه با این روش، کاشت موی طبیعی به صرفه می باشد و هزینه ی دوره ای نیز ندارد و دائمی و طبیعی بودن آن برتری کاشت مو را به اثبات می رساند.


کاشت مو به روش FIT:


در این روش برداشت گرافت ها به صورت تکی از قسمت بانک مو صورت می گیرد. این روش از مرسوم ترین روش های کاشت مو می باشد که روش های دیگر نیز مدل های پیشرفته همین روش هستند.

 

کاشت مو به روش SUT:


روشی است که در آن برداشت گرافت های مو به صورت یک نوار یک سانتی متری از پشت سر انجام می شود. پس از برداشت نوار، فولیکول های آن را جدا کرده و مانند روش های دیگر در قسمت کم پشت و ناحیه بدون مو سر کاشته می شوند.

Welcome

Welcome to www.drnavid.ir.

My Newsletter

Links

This website was built using N.nu - try it yourself for free.    (Click here to renew the premium)(info & kontakt)